Kontakt – KSE

Kontakta oss

Behöver du kontakta oss? Här finns all info du behöver

Adress/Karta

Industrivägen 41
433 61 Sävedalen

Ring oss

031 123 123

Epost

Vet du vem du vill nå, ring eller maila direkt.
Alla adresser följer mönstret: fornamn@kse.se

Ekonomi

Suzanne Kühner
ekonomi@kse.se
‭070-374 20 76‬

Jesper Olsson

VD, Projektledare event

E-mail: jesper@kse.se
Mobil: 0708-45 22 62

Adrian Qvarnström

Ljusdesign, Säljare Installation

E-mail: adrian@kse.se
Mobil: 0708-45 22 64

Jimmy Persson

Ljuddesign, Projektledare

E-mail: jimmy@kse.se
Mobil: 0708-45 22 70

Nils von Matern

Projektledare

E-mail: nils@kse.se
Mobil: 0706-22 22 29

Otto Vilhelmsson

Ljusdesign/Projektledare

E-mail: otto@kse.se
Mobil: 0737-58 16 97

Johnny Karhinen

Tekniker Bild/Styrsystem

E-mail: johnny@kse.se
Mobil: 0730-28 63 73

Dan Lindgren

Tekniker Bild/Styrsystem

E-mail: dan@kse.se
Mobil: 0700-75 53 30

Sebastian Sixtensson

Lageransvarig

E-mail: sebastian@kse.se
Mobil: 0708-45 22 63

Ola Hogstam

Service

E-mail: ola@kse.se
Mobil: 0708-45 22 65

Jonathan McGinnies

Älmhult

E-mail: jonathan@kse.se
Mobil: 0703-22 98 93

Ladda ner vår logotyp